ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Я надаю свою згоду ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» на збір та обробку моїх персональних даних, зокрема: прізвище, ім’я, по-батькові, номера телефону, електронна пошта, адреса проживання (перебування), будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання, оприлюднення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу и т.п.), знеособлення, виокремлення, блокування та знищення що виникає у зв’язку із моїм використанням послуг сайту https://je-fire.in.ua/.

Ваші права

У зв’язку з обробкою Ваших Персональних даних, Ви маєте усі права, якими наділяється суб’єкт персональних даних чинним законодавством України, зокрема, ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Зокрема, Ви маєте право:

1. вимагати доступ до Ваших Персональних даних, які обробляє для зазначеної вище мети;

2. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх Персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом;

3. отримувати інформацію про умови надання доступу до Персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші Персональні дані, та отримувати доступ до відповідних договорів, на основі яких здійснюється така передача;

4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються Ваші Персональні дані, а також отримувати зміст таких Персональних даних;

5. пред’являти вмотивовану вимогу власнику Персональних даних із запереченням проти обробки своїх Персональних даних та щодо припинення обробки Персональних даних;

6. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх Персональних даних під час надання згоди;

7. на захист від автоматизованого рішення, яке матиме для Вас правові наслідки;

8. вимагати передачі Персональних даних, які підлягають обробці, у визначеному обсязі.

Крім того, Ви маєте право пред’являти вмотивовану вимогу до будь-якого розпорядника Ваших персональних даних, якому відповідні дані були передані, щодо зміни або знищення своїх Персональних даних, якщо, на Вашу думку, такі дані обробляються незаконно чи є недостовірними.

ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» буде власником Ваших персональних даних. ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» може передавати Ваші персональні дані афілійованим особам, компаніям, що обслуговують CRM, а також іншим третім особам у межах, визначених цією згодою цілей.

Надаючи згоду на обробку Ваших персональних даних як визначено вище, Ви погоджуєтеся з тим, що ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» не буде повідомляти Вас про кожну передачу Ваших персональних даних третім особам, за умови, що кожна така передача буде здійснюватися у межах визначених цією згодою цілей.

Ви також маєте право у будь-який час відкликати свою згоду, надану на обробку Ваших Персональних даних. Якщо Ви відкличите свою згоду, ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» продовжуватиме обробку Ваших Персональних даних, виключно в межах та обсязі, які є мінімально необхідними для забезпечення захисту законного інтересу ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» з урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством України.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання або проблеми стосовно обробки Ваших Персональних даних, просимо звертатися до нас за наступними контактами – поштова адреса: м. Київ, 04080, вулиця Новокостянтинівська, 1В, info@adexim-trade.com.ua.

Ви також маєте право, якщо Ви побажаєте, подати скаргу щодо обробки Ваших Персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду, а також застосовувати інші засоби правового захисту, передбачені чинним законодавством України.

Якщо Ви не бажаєте надавати ТОВ «АДЕКСІМ-ТРЕЙД ЛТД» згоду на обробку своїх персональних даних, не користуйтеся послугами сайту https://je-fire.in.ua/.